Na nás je spoleh...

Víme, že vyřízení hypotéky a koupě nemovitosti může být pro hodně lidí raketová věda. Pomohli jsem stovkám klientů získat vlastní bydlení a vyřídit hypotéku, rychleji, levněji a bez zbytečných starostí.Mít spolehlivého partnera je v dnešní době k nezaplacení a proto vznikl portál Hyponaklik.cz.

 

Chceme co nejvíce lidem pomoci získat vlastní bydlení a  ušetřit starosti s tím čemu dobře rozumíme my. Hypotéky děláme přes 10 let a sledujeme vývoj na hypotečním a realitním trhu. Za tu dobu máme bohaté zkušenosti s různými typy financování i těmi nejsložitějšími. Protože spolupracujeme s většinou renomovaných hypotečních bank a stavebních spořitelen dokážeme Vám na míru doporučit takové řešení, které bude nejenom nejvýhodnější z pohledu úrokové sazby a poplatků ale především bude odpovídat Vaší specifické situaci. Jsme lidmi, kteří hájí Vaše zájmy, né zájmy banky.

 

Všichni naši poradci mají letitou praxi v hypotečním poradenství, složili náročné zkoušky dané legislativou a jsou registrování u České Národní Banky, která nad námi vykonává dohled.