Ne neplatíte. Naše služby jsou uhrazeny formou provize od banky kde si úvěr sjednáte.

V běžných případech schválení úvěru trvá 3 – 5 dní. Rychlost vyřízení ovlivňuje shromáždění podkladů k žádosti, vyhotovení odhadu nemovitosti a schvalováním žádosti v bance. Nejdéle většinou trvá odhad nemovitosti. Vyřízení celého úvěru lze stihnout cca za 10 dní. Naši hypoteční specialisté Vám pomohou vyřídit maximálně rychle.

Ano v některých případech ano. Pokud máte dostatečné příjmy je možné nakombinovat více úvěrů nebo dát do zástavy druhou nemovitost pokud nějakou již vlastníte vy nebo člen Vaší rodiny.

Ano některé finanční ústavy nabízejí možnost uzavřít smlouvu bez toho aniž by jste museli mít již vybranou nemovitost. Zajistíte si tak stávající podmínky úvěru např. úrokové sazby apod. a na výběr máte 12 měsíců někdy i déle. Naši Hypoteční specialisté Vám navrhnou a doporučí takovéto financování na míru , díky tomu můžete vybírat nemovitost z jistotou, že Vám banka půjčí.

Každá banka má trochu odlišné posuzování bonity (příjmů) jak pro zaměstnace tak podnikatele. Nejpřesněji Vám zodpoví naši hypoteční specialisté, kteří Vám tyto údaje přesně spočítají.

V první řadě Vám poskytneme odborné a nezávislé poradenství jak financovat Váš záměr. A to buď na osobní schůzce, mailem, telefonicky nebo komplet online, podle toho co Vám nejvíce vyhovuje. Úvěr pro Vás zdarma vyřídíme a zajistíme předání všech potřebných dokumentů do banky, na katastr nemovitostí a prodávající straně tak aby vše mělo hladký průběh. Zajistíme nejrychlejší odhad a pojištění nemovitosti. Provedeme Vás celým procesem a zajistíme včasné vyčerpání úvěru dle kupní smlouvy a základní právní poradenství spojeným s financováním nemovitosti. Zkrátka zajistíme vše co je potřeba k rychlému a bezstarostnému financování.